ICP-N50T104
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Radial |
| Current Rating | 2 A |
| Height | 6.35 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Resistance | 35 mΩ |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (AC) | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 3.9878 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,762
MOQ:35
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 35 - 52 | $2.114 |
| 53 - 139 | $1.572 |
| 140 - 309 | $1.362 |
| 310 - 667 | $1.243 |
| 668 - 1,208 | $1.136 |
| 1,209 - | $1.034 |
| - | - |
| - | - |



