GRT155C80J225ME01D
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66090804
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRT |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 11,100
MOQ:1,235
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,235 - 4,938 | $0.06 |
| 4,939 - | $0.041 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



