GRM55ER72A475KA01L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66090685
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.224"L x 0.197"W(5.70mm x 5.00mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 303
MOQ:33
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 33 - 49 | $2.246 |
| 50 - 131 | $1.67 |
| 132 - 290 | $1.448 |
| 291 - | $1.321 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



