GRM39X7R223K016AD
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66089580
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 22 nF |
| Case/Package | Ceramic |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Introduction Date | 2001-04-05 |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
| REACH SVHC | Yes |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10,426
MOQ:10,426
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10,426 - | $0.007 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



