GRM32ER61C226ME20L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66088884
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 22 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,000
MOQ:49
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 49 - 72 | $1.526 |
| 73 - 192 | $1.136 |
| 193 - 427 | $0.984 |
| 428 - 923 | $0.898 |
| 924 - | $0.821 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



