GRM32EF50J107ZE20L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66088867
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | 1210 |
| Case Code (Imperial) | 1210 |
| Case Code (Metric) | 3225 |
| Depth | 2.5 mm |
| Dielectric | Y5V |
| Height | 2.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 80 % |
| Voltage Rating | 6.3 V |
| Voltage Rating (DC) | 6.3 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,011
MOQ:120
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 120 - 476 | $0.617 |
| 477 - | $0.522 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



