GRM32EC70J107ME15L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66088865
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 100 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X7S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,006
MOQ:322
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 322 - 1,287 | $0.228 |
| 1,288 - | $0.193 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




