GRM31CR71E475KA88L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66088807
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 12,245
MOQ:488
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 488 - 1,950 | $0.151 |
| 1,951 - 7,200 | $0.116 |
| 7,201 - | $0.106 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



