GRM31CR61H106KA12L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66088795
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 6,460
MOQ:239
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 239 - 952 | $0.308 |
| 953 - 4,267 | $0.261 |
| 4,268 - | $0.226 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




