GRM31CR61A107ME05L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66088776
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | 1206 |
| Dielectric | X5R |
| Height | 1.9 mm |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 5 years ago) |
| Material | Ceramic |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Thickness | 1.6 mm |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 10 V |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 7,900
MOQ:171
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 171 - 680 | $0.432 |
| 681 - 3,048 | $0.366 |
| 3,049 - 6,494 | $0.317 |
| 6,495 - | $0.301 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



