GRM31BR72J102KW01L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66088747
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 630 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.049" (1.25mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,733
MOQ:926
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 926 - 3,704 | $0.079 |
| 3,705 - | $0.055 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




