GRM21BR72E103KW03L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66088679
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10000 pF |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 9,775
MOQ:1,389
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,389 - 5,556 | $0.053 |
| 5,557 - | $0.036 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




