GRM21BR60J475KA11L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66088621
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 42,133
MOQ:2,618
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,618 - 10,482 | $0.028 |
| 10,483 - | $0.019 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



