GRM21BR60J107ME15L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66088617
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 100 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,996
MOQ:131
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 131 - 522 | $0.563 |
| 523 - 2,337 | $0.477 |
| 2,338 - | $0.413 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




