GRM21BF11H224ZA01L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66088605
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 220 nF |
| Case/Package | 0805 |
| Height | 1.25 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Thickness | 1.25 mm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4,903
MOQ:347
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 347 - 1,387 | $0.212 |
| 1,388 - | $0.179 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



