GRM219F51H474ZA01D
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66088563
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 470 nF |
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Depth | 1.25 mm |
| Dielectric | Y5V |
| Height | 850 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 80 % |
| Voltage | 50 V |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,948
MOQ:556
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 556 - 2,222 | $0.132 |
| 2,223 - | $0.091 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



