GRM1885C1H102JA01D
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66088072
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 47,840
MOQ:8,772
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8,772 - 35,088 | $0.008 |
| 35,089 - | $0.007 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




