D4NL-1AFA-B
OMRON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st61404762
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 200 |
| Contact Current Rating | 10 A |
| Current Rating | 3 A |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Pretravel | 8.9916 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPST, SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 240 V |
| Width | 88.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $239.421 |
| 10 - 49 | $236.621 |
| 50 - 99 | $235.688 |
| 100 - 499 | $235.221 |
| 500 - 999 | $234.941 |
| 1,000 - 1,999 | $234.622 |
| 2,000 - 3,999 | $234.382 |
| 4,000 - | $234.102 |



