D4GS-N2R
OMRON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st61404725
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Cable Length | 1 m |
| Current Rating | 2.5 A |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Panel |
| Operating Force | 60 N |
| Ratings | IP67 |
| Termination | Cable |
| Throw Configuration | DPDT |
| Voltage Rating (AC) | 240 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 13
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $68.649 |
| 10 - 49 | $65.85 |
| 50 - 99 | $64.917 |
| 100 - 499 | $64.45 |
| 500 - 999 | $64.17 |
| 1,000 - 1,999 | $63.611 |
| 2,000 - 3,999 | $63.331 |
| 4,000 - | $63.237 |



