D4C-1302
OMRON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st61404687
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | TUV |
| Contact Resistance | 400 mΩ |
| Current Rating | 4 A |
| Depth | 17.4 mm |
| Differential Travel | 203.2 µm |
| Electrical Life | 200 kcycles |
| Height | 54.2 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel, Screw |
| Operating Force | 11.77 N |
| Operating Position | 28.4988 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 2.9972 mm |
| Pretravel | 1.8034 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Cable |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $131.142 |
| 10 - 49 | $128.343 |
| 50 - 99 | $127.41 |
| 100 - 499 | $126.943 |
| 500 - 999 | $126.663 |
| 1,000 - 1,999 | $126.343 |
| 2,000 - 3,999 | $126.103 |
| 4,000 - | $125.917 |



