D4BL-2DRA
OMRON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st61404676
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 46.3 mm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Housing Material | Metal |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel |
| Operating Force | 19.61 N |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 15.0114 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Switch Function | On-Off |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | 3P3T, DPST, SPST |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 24 V |
| Width | 123.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $396.497 |
| 10 - 49 | $393.698 |
| 50 - 99 | $392.765 |
| 100 - 499 | $392.298 |
| 500 - 999 | $391.832 |
| 1,000 - | $391.272 |
| - | - |
| - | - |



