D4BL-1CRG-A
OMRON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st61404674
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 6 A |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Housing Material | Aluminium |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Pretravel | 15.0114 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPST, SPST |
| Voltage Rating (AC) | 115 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $666.723 |
| 10 - 49 | $663.924 |
| 50 - 99 | $662.991 |
| 100 - 499 | $662.244 |
| 500 - | $661.237 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



