D40A-1C5
OMRON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st61404660
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Actuator Material | Magnet |
| Color | Black |
| Depth | 48 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Plastic |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Cable |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Output Type | Digital |
| Ratings | IP67 |
| Termination | Wire Leads |
| Throw Configuration | SPST |
| Type | Hall Effect Sensor |
| Width | 13 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 16
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $197.094 |
| 10 - 49 | $194.295 |
| 50 - 99 | $193.362 |
| 100 - 499 | $192.895 |
| 500 - 999 | $192.615 |
| 1,000 - 1,999 | $192.295 |
| 2,000 - 3,999 | $192.055 |
| 4,000 - | $191.776 |



