D2F-F
OMRON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st61404611
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UL |
| Contact Current Rating | 1 A |
| Contact Material | Silver |
| Current Rating | 1 A |
| Depth | 5.8 mm |
| Differential Travel | 127 µm |
| Electrical Life | 30 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Current Rating | 1 A |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Screw , Through Hole |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 740 mN |
| Operating Position | 5.5118 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 254 µm |
| Pretravel | 508 µm |
| Ratings | IP40 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | PC Pins |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Weight | 500 mg |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 60
MOQ:8
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - 79 | $2.533 |
| 80 - 399 | $2.393 |
| 400 - 799 | $2.02 |
| 800 - 3,999 | $1.945 |
| 4,000 - 7,999 | $1.903 |
| 8,000 - 15,999 | $1.889 |
| 16,000 - 31,999 | $1.861 |
| 32,000 - | $1.852 |



