B32-1380
OMRON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st61399857
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Ambient Temperature Range High | 70 °C |
| Color | Red |
| Height | 12 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Shape | Square |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 23
MOQ:13
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 13 - 129 | $1.626 |
| 130 - 649 | $1.382 |
| 650 - 1,299 | $1.308 |
| 1,300 - 6,499 | $1.252 |
| 6,500 - 12,999 | $1.239 |
| 13,000 - 25,999 | $1.214 |
| 26,000 - 51,999 | $1.207 |
| 52,000 - | $1.204 |



