B32-1320
OMRON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
包裝類型:bulk
Management ID:st61399856
文件
商品說明
| Color | Orange |
| Height | 5.5 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| Shape | Square |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10
MOQ:10
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $2.009 |
| 100 - 499 | $1.636 |
| 500 - 999 | $1.561 |
| 1,000 - 4,999 | $1.505 |
| 5,000 - 9,999 | $1.468 |
| 10,000 - 19,999 | $1.461 |
| 20,000 - 39,999 | $1.455 |
| 40,000 - | $1.45 |




