B32-1260
OMRON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st61399855
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Color | White |
| Height | 9 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8538907080, 8538907080|8538907080, 8538907080|8538907080|8538907080, 8538907080|8538907080|8538907080|8538907080 |
| Shape | Square |
| Width | 9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 45
MOQ:14
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 14 - 139 | $1.452 |
| 140 - 699 | $1.239 |
| 700 - 1,399 | $1.164 |
| 1,400 - 6,999 | $1.108 |
| 7,000 - 13,999 | $1.092 |
| 14,000 - 27,999 | $1.071 |
| 28,000 - 55,999 | $1.063 |
| 56,000 - | $1.06 |



