B32-1020
OMRON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st61399848
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Color | Orange |
| Height | 4 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| Shape | Square |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 6
MOQ:6
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $3.349 |
| 60 - 299 | $2.976 |
| 300 - 599 | $2.603 |
| 600 - 2,999 | $2.528 |
| 3,000 - 5,999 | $2.509 |
| 6,000 - 11,999 | $2.472 |
| 12,000 - 23,999 | $2.444 |
| 24,000 - | $2.435 |



