AP-Z
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Height | 53 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Vinyl |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| REACH SVHC | Unknown |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Width | 21 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 289
MOQ:4
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $5.262 |
| 40 - 199 | $4.982 |
| 200 - 399 | $4.422 |
| 400 - 1,999 | $4.049 |
| 2,000 - 3,999 | $4.002 |
| 4,000 - 7,999 | $3.974 |
| 8,000 - 15,999 | $3.918 |
| 16,000 - | $3.89 |




