AP-B
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Height | 20.2 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Phenolic |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 25
MOQ:10
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $2.076 |
| 100 - 499 | $1.703 |
| 500 - 999 | $1.628 |
| 1,000 - 4,999 | $1.572 |
| 5,000 - 9,999 | $1.535 |
| 10,000 - 19,999 | $1.527 |
| 20,000 - 39,999 | $1.522 |
| 40,000 - | $1.517 |




