A7PS-206-1
OMRON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st61395364
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Ambient Temperature Range High | 65 °C |
| Color | Black |
| Contact Resistance | 300 mΩ |
| Current Rating | 1 A |
| Electrical Life | 50 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Current Rating | 100 mA |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 50 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 28 V |
| Mechanical Life | 100 kcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Front , Panel, Snap-In , Solder |
| Number of Positions | 10 |
| Schedule B | 8536509065, 8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|85 |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $27.174 |
| 10 - 49 | $23.442 |
| 50 - 99 | $22.695 |
| 100 - 499 | $22.135 |
| 500 - 999 | $21.762 |
| 1,000 - 1,999 | $21.687 |
| 2,000 - 3,999 | $21.631 |
| 4,000 - | $21.603 |



