A7B-C
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Gender | Male |
| Height | 20.5 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | Panel |
| Number of Contacts | 7 |
| Orientation | Straight |
| Pitch | 2.54 mm |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Solder |
| Width | 7.8 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 77
MOQ:2
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $12.365 |
| 20 - 99 | $11.432 |
| 100 - 199 | $10.685 |
| 200 - 999 | $10.125 |
| 1,000 - 1,999 | $9.845 |
| 2,000 - 3,999 | $9.752 |
| 4,000 - 7,999 | $9.677 |
| 8,000 - | $9.621 |




