A3CJ-7011
OMRON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st61395202
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Actuator Length | 3.5 mm |
| Depth | 14 mm |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Max Current Rating | 1 A |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| Orientation | Straight |
| Ratings | IP40 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | SPST |
| Weight | 5 g |
| Width | 18 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2
MOQ:2
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $15.665 |
| 20 - 99 | $14.731 |
| 100 - 199 | $13.985 |
| 200 - 999 | $13.425 |
| 1,000 - 1,999 | $13.145 |
| 2,000 - 3,999 | $13.052 |
| 4,000 - 7,999 | $12.977 |
| 8,000 - | $12.921 |



