VERSAFIT-1/2-9-SP
TE CONNECTIVITY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st61376279
Date Code:18
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Body Material | Polyolefin |
| Color | White |
| ELV | Compliant |
| Flammability Rating | UL 224 |
| Inside Diameter | 13.72 mm |
| Lead Free | Not Applicable |
| Material | Polyolefin |
| Max Operating Temperature | 135 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $512.849 |
| 10 - 49 | $510.048 |
| 50 - 99 | $509.114 |
| 100 - 499 | $508.367 |
| 500 - 999 | $507.807 |
| 1,000 - | $507.258 |
| - | - |
| - | - |



