RNF-100-1/8-BK-SP
TE CONNECTIVITY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st61376123
Date Code:22
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Body Material | Polyolefin |
| Case/Package | 125 |
| Color | Black |
| ELV | Compliant |
| Halogen Free | Not Halogen Free |
| Inside Diameter | 3.2 mm |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Polyolefin |
| Max Operating Temperature | 135 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Orientation | Straight |
| Schedule B | 3917290090, 3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|39 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $585.313 |
| 10 - 49 | $582.511 |
| 50 - 99 | $581.578 |
| 100 - 499 | $580.831 |
| 500 - | $579.822 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



