RJK0305DPB-00#J0
RENESAS

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st61376120
Date Code:15
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Discrete semiconductors Discrete single |
| Manufacturer | RENESAS |
| FET Type | MOSFET Nch |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C | 30A |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 1250 pF |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 8 mOhms@10V/8V |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 16 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | LFPAK |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 205
MOQ:6
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $15.427 |
| 60 - 299 | $15.053 |
| 300 - 599 | $14.68 |
| 600 - 2,999 | $14.605 |
| 3,000 - 5,999 | $14.586 |
| 6,000 - 11,999 | $14.549 |
| 12,000 - 23,999 | $14.521 |
| 24,000 - | $14.502 |



