IHLP6767GZER220M11
VISHAY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st61375554
Date Code:21
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-6767GZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 12A |
| Current - Saturation (Isat) | 9.5A |
| Inductance | 22 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 4.3MHz |
| DC Resistance (DCR) | 21mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.675"L x 0.675"W(17.15mm x 17.15mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.276" (7.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 10
MOQ:10
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $9.256 |
| 100 - 499 | $8.882 |
| 500 - 999 | $8.808 |
| 1,000 - 4,999 | $8.752 |
| 5,000 - 9,999 | $8.724 |
| 10,000 - 19,999 | $8.714 |
| 20,000 - | $8.701 |
| - | - |




