IHLP4040DZER1R0M01
VISHAY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st61375552
Date Code:17
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-4040DZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 17.5A |
| Current - Saturation (Isat) | 36A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 4.1mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4040 |
| Size / Dimension | 0.425"L x 0.400"W(10.80mm x 10.16mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 40
MOQ:34
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 34 - 339 | $2.774 |
| 340 - 1,699 | $2.721 |
| 1,700 - 3,399 | $2.665 |
| 3,400 - 16,999 | $2.637 |
| 17,000 - 33,999 | $2.627 |
| 34,000 - 67,999 | $2.62 |
| 68,000 - 135,999 | $2.612 |
| 136,000 - | $2.609 |



