DR-25-3/16-0-SP
TE CONNECTIVITY

RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st61375463
Date Code:21
文件
商品說明
| Color | Black |
| ELV | Compliant |
| Halogen Free | Not Halogen Free |
| Inside Diameter | 4.8 mm |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Polyolefin |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -75 °C |
| Orientation | Straight |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 3917290090 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2,179.516 |
| 10 - 49 | $2,176.714 |
| 50 - | $2,174.536 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




