046802.5NR
LITTELFUSE

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st61375110
Date Code:14
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Composition | Thin Film |
| Current | 2.5 A |
| Current Rating | 2.5 A |
| Depth | 1.52 mm |
| Height | 584.2 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Dissipation | 184.8 mW |
| Resistance | 24 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 63 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
| Width | 1.52 mm |
| Working Voltage | 63 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,945
MOQ:40
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 40 - 399 | $2.343 |
| 400 - 1,999 | $2.315 |
| 2,000 - 3,999 | $2.259 |
| 4,000 - 19,999 | $2.231 |
| 20,000 - 39,999 | $2.222 |
| 40,000 - 79,999 | $2.217 |
| 80,000 - 159,999 | $2.214 |
| 160,000 - | $2.206 |



