401703
文件
商品說明
| Contact Current Rating | 5 A |
| Contact Resistance | 10 mΩ |
| Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Mechanical Life | 40 kcycles |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | PCB |
| Termination | Through Hole |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 163
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $6.911 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




