ROM-0505S
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | RECOM |
| Series | ECONOLINE ROM (1W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 200mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 78% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | SCP |
| Applications | ITE (Commercial), Medical |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.45"L x 0.24"W x 0.30"H(11.5mm x 6.1mm x 7.7mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 210
MOQ:42
SPQ:42
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 42 - 83 | $14.53 |
| 84 - 125 | $14.058 |
| 126 - 167 | $13.612 |
| 168 - 251 | $12.996 |
| 252 - | $12.463 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



