P6D-04P
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UL |
| Current Rating | 5 A |
| Height | 10.8 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 4 |
| Number of Poles | 1 |
| Number of Positions | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Orientation | Straight |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | PC Pin |
| Voltage | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 6.9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 15
MOQ:7
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7 - 69 | $13.554 |
| 70 - 349 | $13.314 |
| 350 - 699 | $12.941 |
| 700 - 3,499 | $12.866 |
| 3,500 - 6,999 | $12.834 |
| 7,000 - 13,999 | $12.81 |
| 14,000 - 27,999 | $12.782 |
| 28,000 - | $12.762 |




