P3500SBLRP
LITTELFUSE

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st61256555
Date Code:14
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 40 pF |
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 150 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Peak Pulse Current | 80 A |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8541300080, 8541300080|8541300080|8541300080|8541300080|8541300080 |
| Switching Voltage | 400 V |
| Voltage Rating (DC) | 320 V |
| Weight | 95.991485 mg |
| Width | 3.94 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 120
MOQ:19
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 19 - 189 | $4.933 |
| 190 - 949 | $4.824 |
| 950 - 1,899 | $4.75 |
| 1,900 - 9,499 | $4.694 |
| 9,500 - 18,999 | $4.667 |
| 19,000 - 37,999 | $4.656 |
| 38,000 - 75,999 | $4.649 |
| 76,000 - | $4.644 |



