CRCW08051K00FKEA
VISHAY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st61256338
Date Code:21
文件
商品說明
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 1.25 mm |
| Height | 450 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Manufacturer Package Identifier | CRCW0805-e3 |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 125 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 1 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 150 V |
| Voltage Rating (DC) | 150 V |
| Weight | 5.499807 mg |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 5,000
MOQ:3,334
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,334 - 33,339 | $0.028 |
| 33,340 - 166,699 | $0.027 |
| 166,700 - 333,399 | $0.027 |
| 333,400 - 1,666,999 | $0.026 |
| 1,667,000 - 3,333,999 | $0.026 |
| 3,334,000 - | $0.026 |
| - | - |
| - | - |




