TF16SN2.00TTD
KOA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
原產國:JP
Management ID:st61224258
Date Code:2013
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 603 |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 800 µm |
| Height | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 998
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.285 |
| 50 - 99 | $0.267 |
| 100 - 299 | $0.201 |
| 300 - 499 | $0.158 |
| 500 - 999 | $0.149 |
| 1,000 - 3,999 | $0.142 |
| 4,000 - 4,999 | $0.137 |
| 5,000 - | $0.137 |



