CF1/4CS513J
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Axial |
| Diameter | 2.3 mm |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Length | 14 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 250 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 51 kΩ |
| Tolerance | 5 % |
| Working Voltage | 300 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 80
MOQ:80
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 80 - 799 | $0.137 |
| 800 - 3,999 | $0.123 |
| 4,000 - 7,999 | $0.084 |
| 8,000 - 39,999 | $0.077 |
| 40,000 - 79,999 | $0.072 |
| 80,000 - 159,999 | $0.071 |
| 160,000 - 319,999 | $0.067 |
| 320,000 - | $0.066 |



