RXEF020
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Radial |
| Hold Current | 200 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Current Rating | 40 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Maximum Resistance 1 Hour (R1max) | 4.4 Ω |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Minimum Resistance Initial (Rmin) | 1.83 Ω |
| Power Dissipation | 410 mW |
| Trip Current | 400 mA |
| Voltage Rating (DC) | 72 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 97
MOQ:97
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 97 - 969 | $0.45 |
| 970 - 4,849 | $0.448 |
| 4,850 - 9,699 | $0.41 |
| 9,700 - 48,499 | $0.403 |
| 48,500 - 96,999 | $0.397 |
| 97,000 - 193,999 | $0.392 |
| 194,000 - 387,999 | $0.392 |
| 388,000 - | $0.391 |



