TMR 9-4822WI
TRACO POWER
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st60978902
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TMR 9WI |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Output 2 | -12V |
| Current - Output (Max) | 375mA, 375mA |
| Number of Outputs | 2 |
| Efficiency | 88% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | Remote On/Off, SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.86"L x 0.38"W x 0.44"H(21.8mm x 9.6mm x 11.2mm) |
| Approval Agency | CB, cURus |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 7
MOQ:2
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $34.592 |
| 20 - 99 | $33.751 |
| 100 - 199 | $33.331 |
| 200 - 999 | $33.078 |
| 1,000 - 1,999 | $32.573 |
| 2,000 - 3,999 | $32.321 |
| 4,000 - 7,999 | $32.236 |
| 8,000 - | $32.17 |




