BA8391G-TR
ROHM
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
包裝類型:cut tape
Management ID:st60971636
Date Code:2021
文档
商品說明
| Input Bias Current | 250 nA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 7 mV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Input Current | 250 nA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Output Current | 16 mA |
| Packaging | Tape & Reel |
| Quiescent Current | 700 µA |
| Response Time | 1.3 µs |
| Type | General Purpose |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,264
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 19 | $0.762 |
| 20 - 49 | $0.571 |
| 50 - 99 | $0.392 |
| 100 - 299 | $0.332 |
| 300 - 499 | $0.292 |
| 500 - 999 | $0.284 |
| 1,000 - 3,999 | $0.278 |
| 4,000 - | $0.274 |




